Výstavba bazénů na klíč

Chystáte se postavit na zahradě bazén, ale nevíte, kde začít? Nechte vše na nás. Zajistíme pro vás vše od výkopu, postavení konstrukce ze ztraceného bednění po aplikaci stříkaného sklolaminátu. Výstavba bazénu na klíč je skvělá příležitost, jak získat bazén snadno a rychle. Stavba bazénu na klíč má také tu výhodu, že se bazén plně přizpůsobí vašemu terénu. Připravíme pro vás návrh, který plně zapadne na vaši zahradu.

Co je stříkaný sklolaminát

Stříkaný sklolaminát aplikujeme strojem, což zajišťuje rovnoměrné rozptýlení výztuže. Nanáší se kvalitní pryskyřice. Zaručujeme vysokou odolnost a oproti propylenovým deskám a fóliím, které hrozí protržení, nabídne i dlouholetou životnost až 50 let.

Jak probíhá aplikace stříkaného sklolaminátu

Pryskyřici nanášíme spolu s nasekaným skelným vláknem nástřikem. Tato metoda je stejně jako použitý materiál zdravotně nezávadná. Výsledný povrch se ještě musí válečkovat, zapravovat a po vyzvednutí je zbroušen. Vše proto, aby byla tloušťka pouhé 4 mm. Strojem eliminujeme možné lidské chyby, které mohou při realizaci nastat, zároveň tím celý proces urychlíme.

Jak dlouho trvá stavba bazénu

Popisovaná aplikace sklolaminátem trvá zpravidla do 3 dnů. Jestliže je nutná sanace, mohou se práce prodloužit o 2 týdny. Konečná vrstva top coat, která dá bazénu konečnou barvu, vytvrdne do 24 hodin.

Pro stavbu bazénu na klíč nás neváhejte kontaktovat.

www.mbl-brno.cz