Rekonstrukce bazénů

Rekonstrukce betonových bazénů

Již více než 15 let získáváme zkušenosti na poli rekonstrukce betonových bazénů. Moderní technologie využívající stroj americké výroby nám umožňuje používat stříkaný sklolaminát v té nejvyšší kvalitě materiálu a provedení. Zajišťujeme rekonstrukce bazénů se stávajícím nátěrem včetně případně sanace železobetonové konstrukce a sklolaminátových bazénů, jejichž povrch potřebuje vylepšit.

Stříkaný sklolaminát a jeho výhody

Technologie stříkaného sklolaminátu nabízí celou řadu výhod. Strojní aplikace zajišťuje kvalitu rozptýlení výztuže a nanesení pryskyřice a eliminuje lidský faktor. Stříkaný sklolaminát nabízí oproti folii, která se snadno protrhne a polypropylenovým deskám, které mohou praskat, vysokou odolnost a životnost až 50 let.

100% nepropustnost

Stejnorodost pryskyřice zajišťuje 100% nepropustnost. Je nanesena nástřikem spolu s nasekaným skelným vláknem. Povrch se následně válečkuje, zapravuje a je přebroušen. Výsledná tloušťka izolace je 4 mm. Pryskyřice se vyznačuje zdravotní nezávadností a při jejím použití nevzniká zvýšené zdravotní riziko.

Přední výhodou technologie je možnost použít ji na jakýkoli tvar bazénu.

Rychlá doba realizace

Stříkaný sklolaminát lze aplikovat po odstranění stávající povrchové úpravy. Samotný nástřik dokončíme u rodinných bazénů do tří dnů a v případě sanace do dvou týdnů. Delší doba realizace může být způsobena poničením bazénu nebo jeho povrchu, kdy je nutné provést sanaci. Finální mechanická vrstva sklolaminátu v konečné barvě, tzv. top coat, vytvrdne do 24 hodin. Následně je možné bazén napustit. realizace provádíme nejen na v okolí města Brno.

Pokud si přejete snížit náklady na pořízení vlastního bazénu, můžete sami realizovat bazén dle vlastních požadavků za pomoci ztraceného bednění a na nás nechat jeho povrchovou úpravu.

www.mbl-brno.cz